Ödemenizi başarıyla yaptıktan sonra, ürününüz için bir indirme bağlantısı ve bir Ürün Anahtarı alacaksınız. Bu işlem genellikle 5-15 dakika arasıdır. Siparişiniz bundan daha uzun süre gecikirse, satın alma işleminizin ayrıntıları için lütfen iletişime geçiniz.

Dijital indirme, yazılım ürününüzün elektronik bir sürümüdür ve size yeni yazılımınızı hemen indirip kullanmanız için erişim sağlar. Yani CD yada DVD’ye bağımlı olmazsınız. Yazılım yükleme programı, bulut tabanlı depolama aracılığıyla indirilir.

Perakende yazılım ürünleri, yerel yazılım mağazalarınızdan satın alacağınız fiziksel ürünlerle aynıdır. Perakende satış için hazırlanmışlardır ve genellikle orijinal kutu, fiziksel CD veya DVD diskler, bir kılavuz, basılı lisans sözleşmesi ve bir Etkinleştirme Anahtarı / Kodu içerirler. OEM yazılımına benzer şekilde, bir Perakende Ürün yalnızca bir bilgisayarda kullanılmak üzere lisanslanır.

Perakende Ürün ve OEM yazılım lisansları, aksi belirtilmedikçe yalnızca bir bilgisayara yüklenecek ve etkinleştirilecek şekilde tasarlanmıştır.

Lisansart’tan satın alınan herhangi bir ürünün lisansı, ömür boyu (kalıcı) bir lisanstır. Ürünün yeni bir sürümü ile yeni bir lisans satın almanız gerekebilir (Windows 8 lisansınız varsa, Windows 10 lisansı almanız gerekebilir). Bazı durumlarda, indirimli bir fiyata yükseltme yapmanıza izin verecek bir yükseltme lisansı almaya hak kazanabilirsiniz.

Lisansart gururlu bir Microsoft Sertifikalı İş Ortağıdır ve bu nedenle, tüm yazılım ürünlerimiz %100 yasal ve orijinaldir. Ayrıca, Lisansart’tan satın aldığınız herhangi bir yazılım, sorunsuz para iade garantimiz kapsamındadır. Tüm müşterilerimizi, özgün yazılım ürünlerinin doğrulanmasını ve izlenmesini sağlamak için Microsoft çevrimiçi aktivasyonu aracılığıyla belirli Microsoft Office Ürün anahtarlarını kaydetmeye teşvik ediyoruz.

Bunlar orijinal Microsoft ürünleri olduğundan, bir İnternet bağlantısı kullanarak Microsoft’tan düzenli güncellemeler alabileceksiniz.

Kesinlikle, Windows Vista’yı daha yeni bir Microsoft Windows sürümüne yükseltebilirsiniz. Ancak, bu işlem bir “Temiz” veya “Paralel Kurulum” ve ardından bir “Özel Kurulum” işleminin seçilmesini gerektirecektir. Kurulumla ilgili daha fazla bilgi için lütfen makinenizin donanım özelliklerine bakın.