Genel

Ücretsiz Windows 10 Home Lisans Key listesi

Windows 10 home lisans key

Günümüzde bir bilgisayarın olmazsa olmazlarından bir tanesi Windows 10’dur. Çünkü Windows 10 bugüne dek tanıtılmış olan Windows sürümleri arasında en gelişmiş olanıdır. Oyunlar, programlar ve uygulamalar en etkin şekilde Windows 10’da çalışır. Örneğin Microsoft Store’da sunulmakta olan tüm uygulama ve oyunlar Windows 10’a göre ayarlanmıştır. Bilgisayarınızın performansının düştüğünü düşünüyor, artık eskisi gibi verim alamadığınızı söylüyorsanız bilgisayarınızı mutlaka Windows 10 home lisans key ile sürümünü yükseltmelisiniz. Üstelik bu sanıldığı kadar da maliyetli, zahmetli bir iş değildir.

microsoft windows 10 home key

Sitemizde sunulmakta olan Windows 10 home sürümü tamamen orijinal ve lisanslıdır. Microsoft’un resmî web sitesinde satılmakta olan Windows 10 sürümleri oldukça pahalıdır ve açıkçası bu bedelleri ödemenize de hiç gerek yoktur. Çünkü sitemizde bulunulan Windows 10 home sürümü sadece 19,99 TL’dir ve MS’nin satmış olduğu sürümle birebir aynıdır. Eğer hala lisanslı bir Windows 10 home sahibi değilseniz hemen Windows 10 home lisans anahtarı adresini ziyaret ederek ömür boyu kullanım olanağı sunan bu eşsiz sürüme sahip olabilirsiniz.

Windows 10 home lisans anahtarı

windows 10 pro ürün anahtarı kalıcı etkinleştirme

Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra Windows 10 home lisans anahtarı hemen tarafınıza mail aracılığı ile gönderilecektir. Yaklaşık 10-15 dakika içerisinde dijital lisans anahtarı tarafınıza ulaşacak ve hemen kurulum işlemlerine başlayabileceksiniz. Eğer kurulum hakkında pek bir bilgi sahibi değilseniz ya da kurulum esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda destek ekibimiz hemen sizinle iletişim kuracaktır. Hiçbir endişeye gerek kalmaksızın çok kısa süre içerisinde Windows 10 home sürümünüz bilgisayarınıza kurulacaktır. Üstelik bir kez Windows 10 home lisansı aldığınızda o lisansa ömrünüz boyunca sahip olabilirsiniz.

Örneğin bilgisayarınıza kurduğunuz Windows 10’u bir başka bilgisayara kurmak istiyorsunuz. Hemen dijital lisans anahtarını eski bilgisayardan kaldırıp yenisine monte edebilirsiniz. Böylelikle bu sürümü sınırsızca kullanabilirsiniz. Eğer hala eski sürüm bir Windows kullanıyorsanız sadece 19,99 TL karşılığında orijinal, lisanslı bir Windows 10 home sahibi olabilirsiniz. Hemen Windows 10 home lisans key adresini ziyaret ederek, banka ya da kredi kartları ile ödeme yaparak anında Windows 10 home sahibi olabilirsiniz.

Windows 10 home lisans key
Windows 10 home lisans key

Windows 10 home lisans key:

  • 6GTPY-DN62K-T8RJJ-3TVX4-8B49G
  • C4K4V-N7CP8-R7JC4-6J2CK-HCFC6
  • NRM73-W28VV-74WPD-P2P32-9QBP6
  • 3D967-V7N6Q-BFQMC-V6DTX-P3726
  • 9Q6NM-CB4Y2-JWDV9-R962P-KW3GT

Bu lisans anahtarları ile ücretsiz etkinleştirme yapabilirsiniz. Ömür boyu kullanıma sahip olan lisans anahtarları ile yalnızca 1 defa etkinleştirme yapabilirsiniz. Windows 10 home lisans key ürün anahtarı olduğu için windows 10 pro işletim sisteminde çalışmamaktadır.

Windows 10 Home lisans için eşsiz son fırsat

Windows 10 sürümü ilk tanıtıldığında bilgisayar kullanıcılarının beğendiği birçok yeni özellik sundu. Özellikle Windows 8’de en çok beğenilen özelliklerden biri olan başlangıç menüsü Windows 10 ile çok daha gelişmiş bir görünüme kavuştu. Başlangıç menüsü bu sürüm ile birlikte kullanıcılarına çok daha işlevsel ve pratik bir deneyim sunmaktadır.

Windows 10 sürümünü diğer sürümlerden ayıran en belirgin özelliklerden biri daha fazla kişiselleştirebilme olanağı sunmasıdır. Bununla birlikte yeni sürümde birçok işlevi aynı anda yürütebilmektesiniz. Ekranı 4 parçaya bölerek, her bölümde ayrı bir iş yapabilirsiniz. Bu özellik hem zaman tasarrufu sağlar hem de yönetebilme durumunuzu daha etkin hale getirir. Eğer hala Windows 10 değil de daha eski Windows sürümleri kullanıyorsanız çok avantajlı bir şekilde hemen lisanslı bir Windows 10 home edinebilirsiniz. Bunun için hemen Windows 10 home lisans key satın al diyerek sadece 19,99 TL karşılığında lisanslı, tam sürüm bir Windows 10 home’a sahip olabilirsiniz.

Windows 10 home lisans anahtarı
Windows 10 home lisans anahtarı

windows 10 lisans anahtarı

Sepetinize eklediğiniz hiçbir ürün için kısıtlama bulunmamaktadır. Sepet tutarı ne olursa olsun hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Üstelik hiçbir kargo, gönderim ücreti gibi ek maliyetler bulunmamaktadır. Buna ek olarak sepet tutarınız 250 TL ve üzeri bir tutara ulaşırsa hemen %10 indirim kuponu hediye edilecektir. Sitemizde ürün çeşitliliği bir hayli çoktur. Mutlaka günlük ve ofis işlerinizi kolaylaştıracak araçlar bulacaksınızdır. Hemen Windows 10 home key satın al adresini ziyaret ederek çok uygun fırsatlarla harika bilgisayar araçlarını elde edebilirsiniz.

Ucuz Windows 10 Home lisans key

Neden bu kadar uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet sunduğumuz merak konusu olabilir. Esasında düşünülecek olursa bunda garip bir durum yoktur. Çünkü netice itibariyle fiziki bir satış noktamız yoktur ve haliyle de kira, elektrik gibi sabit giderlerimiz bulunmamaktadır. Bununla birlikte sunmuş olduğumuz ürünler dijital varlıklardır. Dijital varlık olmalarından kaynaklı ürünler kargo gibi somut bir şekilde gönderilmemektedir. Bu da maliyetleri azaltan başka bir faktör. Son olarak da gümrük giderimiz, vergi giderlerimiz bulunmamaktadır. Tüm bu durumlar hesaba alındığında fiyatlarımızın uygun olması oldukça normaldir. Hemen sipariş oluşturarak çok kısa süre içerisinde orijinal bir Windows 10 home sürümüne sahip olabilirsiniz.

Satın almadan önce deneyebileceğiniz bir kaç lisans anahatarı listesi:

  • KPHK4-VDNKY-KVJWW-XQPBC-2DKTT
  • PJ4N4-6CY6R-DGWT6-3KY77-46YP6
  • YDGB8-NWD9J-TMJMK-CX9K2-4RG6T
  • 2C4NX-4X8FD-PFQWT-7KFR3-9766T

Windows 10 home lisans keylerini kullandıktan sonra adrese giderek lisansınızı sorgulayabilirsiniz.

Windows 10 kalıcı olarak etkinleştirme

Windows 10 home kalıcı etkinleştirme en iyi yollarından birisi kesinlikle şahsınıza ait lisans anahtarı satın almaktır. Bilgisayarınızın en güvenilir olması gerektiği bir çağda yaşadığımızı düşünürsek orjinal windows 10 lisans satın alarak güvenliğinizi neredeyse iki kat arttırmanızı öneririz. Bu yazımızı okuyan herkesin aklına pahalı lisans anahtarı gelebilir. Fakat biz sizlere lisansart.com sitesinde 19.99 TL’ye alacağınız lisansları öneriyoruz. Tüm ürünlerimiz microsoft onaylı orjinal ve faturalı ürün anahtarlarıdır. Ayrıca lisansart olarak microsoft partneri olduğumuzu ve tüm lisanslarımızın denetimlerden geçtiğini gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.